Sold
Park OneFLOOR 35FLAT A
Registration Number:18020901590165
|Transaction Date:25/01/2018
PRN:D3555816
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EmmaWong王茹
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-468249)
PRICE
$10.48 M
Saleable Area
595sq.ft.
Buy $17,614 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 25/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
129
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
1 & 3 Nam Cheong Street