Sold
Park OneFLOOR 16FLAT C
Registration Number:26011301250274
|Transaction Date:19/12/2025
PRN:D3556649
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieHo何玉娣
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-667368)
Sold

1/9
PRICE
$5.15 M
Saleable Area
367sq.ft.
Buy $14,031 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 19/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
129
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
1 & 3 Nam Cheong Street