Sold
Park OneFLOOR 21FLAT B
Registration Number:22052701510138
|Transaction Date:11/05/2022
PRN:D3555678
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

7/10
PRICE
$7.65 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $20,965 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 11/05/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
129
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
1 & 3 Nam Cheong Street