Sold
Park OneFLOOR 38FLAT C
Registration Number:17040501660179
|Transaction Date:14/03/2017
PRN:D3556835
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

WingShi石秋惠
ACCOUNT DIRECTOR(S-672392)
Sold

1/2
PRICE
$6.69 M
Saleable Area
364sq.ft.
Buy $18,387 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 14/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
129
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
1 & 3 Nam Cheong Street