Sold
Park OneFLOOR 8FLAT A
Registration Number:18012901090155
|Transaction Date:12/01/2018
PRN:D3555467
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieHo何玉娣
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-667368)
Sold

1/2
PRICE
$9.66 M
Saleable Area
595sq.ft.
Buy $16,232 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 12/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
129
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
1 & 3 Nam Cheong Street