Sold
Park Nara Tower 2FLOOR 1FLAT E
Registration Number:23062302100296
|Transaction Date:02/06/2023
PRN:D1815769
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

1/4
PRICE
$5.13 M
Saleable Area
464sq.ft.
Buy $11,058 /sq.ft.
Gross Area
595sq.ft.
Buy $8,622 /sq.ft.
Building Age
15 Years
Transaction Date: 02/06/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2011-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
173
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 Hung Yuen Road