Sold
Panorama CourtFLOOR 17FLAT F
Registration Number:07061200150188
|Transaction Date:22/05/2007
PRN:B7852009
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyHu胡琴鳳
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-290367)
Sold

1/1
PRICE
$1.54 M
Saleable Area
438sq.ft.
Buy $3,515 /sq.ft.
Gross Area
491sq.ft.
Buy $3,136 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 22/05/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road