Sold
Panorama CourtFLOOR 16FLAT E
Registration Number:07106755
|Transaction Date:21/05/1997
PRN:A4637643
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CalvinChow周建成
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-604791)
Sold

1/1
PRICE
$5.15 M
Gross Area
980sq.ft.
Buy $5,255 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 21/05/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road