Sold
Panorama CourtFLOOR 17FLAT G
Registration Number:13050900410031
|Transaction Date:02/05/2013
PRN:A4637827
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CalvinChow周建成
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-604791)
Sold

1/1
PRICE
$5.75 M
Saleable Area
643sq.ft.
Buy $8,948 /sq.ft.
Gross Area
800sq.ft.
Buy $7,188 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 02/05/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road