Sold
Panorama CourtFLOOR 7FLAT C
Registration Number:07101801930102
|Transaction Date:08/10/2007
PRN:B7851986
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$3.28 M
Saleable Area
914sq.ft.
Buy $3,589 /sq.ft.
Gross Area
1,030sq.ft.
Buy $3,184 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 08/10/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road