Sold
Panorama CourtFLOOR 19FLAT B
Registration Number:05112900230168
|Transaction Date:09/11/2005
PRN:B9322715
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlfredTsang曾潤南
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-376904)
Sold

1/1
PRICE
$3.72 M
Gross Area
1,016sq.ft.
Buy $3,661 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 09/11/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road