Sold
Panorama CourtFLOOR 5FLAT D
Registration Number:09111202740118
|Transaction Date:28/10/2009
PRN:A4637562
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BenTang湯遠輝
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-455609)
Sold

1/1
PRICE
$3.58 M
Saleable Area
794sq.ft.
Buy $4,507 /sq.ft.
Gross Area
980sq.ft.
Buy $3,653 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 28/10/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
140
Walking toNgau Tau KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
25 Hong Lee Road