Sold
Panny CourtFLOOR 13FLAT C
Registration Number:13012302340029
|Transaction Date:17/01/2013
PRN:B6423711
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PattyTandon蔣麗雅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-623338)
PRICE
$8.23 M
Saleable Area
502sq.ft.
Buy $16,407 /sq.ft.
Gross Area
704sq.ft.
Buy $11,690 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 17/01/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Village Road