Sold
Panny CourtFLOOR 13FLAT B
Registration Number:19032600790047
|Transaction Date:18/03/2019
PRN:A2919341
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FatYau邱柱杰
ACCOUNT DIRECTOR(S-388879)
Sold

3/4
PRICE
$7.75 M
Saleable Area
412sq.ft.
Buy $18,799 /sq.ft.
Gross Area
582sq.ft.
Buy $13,316 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 18/03/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Village Road