Sold
Panny CourtFLOOR 24FLAT A
Registration Number:15021601410013
|Transaction Date:26/01/2015
PRN:A2919273
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JasonYeung楊卓文
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-573921)
PRICE
$9.15 M
Saleable Area
502sq.ft.
Buy $18,242 /sq.ft.
Gross Area
704sq.ft.
Buy $12,997 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 26/01/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Village Road