Sold
Panny CourtFLOOR 5FLAT B
Registration Number:20122900090203
|Transaction Date:22/12/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoyceKwan關婉芳
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-093247)
PRICE
$7.8 M
Saleable Area
412sq.ft.
Buy $18,920 /sq.ft.
Gross Area
582sq.ft.
Buy $13,402 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 22/12/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Village Road