Sold
Pang Ching CourtFLOOR 23FLAT 11
Registration Number:07021400930094
|Transaction Date:25/01/2007
PRN:A3862548
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$1.2 M
Gross Area
583sq.ft.
Buy $2,058 /sq.ft.
Building Age
34 Years
Transaction Date: 25/01/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
816
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
6 Chui Chuk Street