Sold
Pang Ching CourtFLOOR 15FLAT 17
Registration Number:08693453
|Transaction Date:17/05/2002
PRN:A3863638
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
PRICE
$1.02 M
Gross Area
638sq.ft.
Buy $1,599 /sq.ft.
Building Age
34 Years
Transaction Date: 17/05/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
816
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
6 Chui Chuk Street