Sold
Pak Lok BuildingFLOOR 15FLAT A (NO. 322)
Registration Number:20033001560074
|Transaction Date:20/03/2020
PRN:B9438213
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DavidTang鄧基榮
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-161817)
PRICE
$6.88 M
Saleable Area
718sq.ft.
Buy $9,583 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 20/03/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
64
Walking toJordanStation
2 Min(s)
Address/ Area
326A Nathan Road