Sold
Pak Lok BuildingFLOOR 16FLAT A (NO. 322)
Registration Number:07070402200027
|Transaction Date:31/05/2007
PRN:A5549161
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexisKong江永基
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-065911)
PRICE
$1.95 M
Saleable Area
718sq.ft.
Buy $2,716 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 31/05/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
64
Walking toJordanStation
2 Min(s)
Address/ Area
326A Nathan Road