Sold
Pak Lok BuildingFLOOR 5FLAT A (NO. 322)
Registration Number:19110701600098
|Transaction Date:25/10/2019
PRN:B6752803
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexisKong江永基
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-065911)
PRICE
$6.3 M
Saleable Area
718sq.ft.
Buy $8,775 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 25/10/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
64
Walking toJordanStation
2 Min(s)
Address/ Area
326A Nathan Road