Sold
Osmanthus Garden Block 11FLOOR 3FLAT A
Registration Number:14061201730015
|Transaction Date:14/05/2014
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$2.8 M
Saleable Area
605sq.ft.
Buy $4,629 /sq.ft.
Gross Area
661sq.ft.
Buy $4,236 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 14/05/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
11 Block(s)
Total Units
176
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
80 Tan Kwai Tsuen Road