Sold
Orion CourtFLOOR 22FLAT E
Registration Number:00659083
|Transaction Date:12/01/1996
PRN:B1382789
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

1/3
PRICE
$1.34 M
Gross Area
520sq.ft.
Buy $2,582 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 12/01/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
132
Walking toYuen LongStation
11 Min(s)
Address/ Area
15-23 Mau Tan Street