Sold
Orion CourtFLOOR 11FLAT C
Registration Number:00807855
|Transaction Date:13/03/1998
PRN:B1377926
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
Sold

1/3
PRICE
$2.05 M
Gross Area
535sq.ft.
Buy $3,832 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 13/03/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
132
Walking toYuen LongStation
11 Min(s)
Address/ Area
15-23 Mau Tan Street