Sold
Orion CourtFLOOR 10FLAT B
Registration Number:00669653
|Transaction Date:16/03/1996
PRN:B1377412
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/3
PRICE
$1.31 M
Gross Area
520sq.ft.
Buy $2,519 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 16/03/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
132
Walking toYuen LongStation
11 Min(s)
Address/ Area
15-23 Mau Tan Street