Sold
OriaFLOOR 16FLAT D
Registration Number:25082600480202
|Transaction Date:06/08/2025
PRN:D5796151
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VincentLeung梁國恩
ACCOUNT DIRECTOR(S-396514)
PRICE
$6.61 M
Saleable Area
340sq.ft.
Buy $19,432 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 06/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
156
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
121 Shau Kei Wan Main Street East