Sold
OriaFLOOR 15FLAT G
Registration Number:25021000550054
|Transaction Date:17/01/2025
PRN:D5796105
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KamaWong黃本云
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-137532)
PRICE
$4.13 M
Saleable Area
221sq.ft.
Buy $18,692 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 17/01/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
156
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
121 Shau Kei Wan Main Street East