Sold
Orchid CourtFLOOR 4FLAT C
Registration Number:05041200120175
|Transaction Date:15/03/2005
PRN:B0581103
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$546 K
Saleable Area
409sq.ft.
Buy $1,335 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 15/03/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1978-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Yan Oi Tong Circuit