Sold
Orchid CourtFLOOR 3FLAT F
Registration Number:10021200280422
|Transaction Date:18/01/2010
PRN:B0581398
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$650 K
Saleable Area
265sq.ft.
Buy $2,455 /sq.ft.
Gross Area
448sq.ft.
Buy $1,451 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 18/01/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1978-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Yan Oi Tong Circuit