Sold
Orchid CourtFLOOR 14FLAT C
Registration Number:00908490
|Transaction Date:28/05/1999
PRN:B4696088
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$870 K
Gross Area
530sq.ft.
Buy $1,642 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 28/05/1999
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1978-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Yan Oi Tong Circuit