Sold
Orchid CourtFLOOR 12FLAT C
Registration Number:12020202180021
|Transaction Date:13/01/2012
PRN:B0581053
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$1.36 M
Saleable Area
409sq.ft.
Buy $3,325 /sq.ft.
Gross Area
530sq.ft.
Buy $2,566 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 13/01/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1978-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
32 Yan Oi Tong Circuit