Sold
Opulence HeightFLOOR 8FLAT B
Registration Number:07031901240038
|Transaction Date:05/03/2007
PRN:D0794370
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/4
PRICE
$1.93 M
Gross Area
570sq.ft.
Buy $3,379 /sq.ft.
Building Age
24 Years
Transaction Date: 05/03/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking toYuen LongStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Castle Peak Road Yuen Long