Sold
Opulence HeightFLOOR 11FLAT B
Registration Number:18070602550124
|Transaction Date:26/06/2018
PRN:D0794490
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
Sold

1/4
PRICE
$5.8 M
Saleable Area
370sq.ft.
Buy $15,664 /sq.ft.
Gross Area
570sq.ft.
Buy $10,175 /sq.ft.
Building Age
24 Years
Transaction Date: 26/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking toYuen LongStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Castle Peak Road Yuen Long