Sold
Ontolo Tower 7bFLOOR 12FLAT E
Registration Number:26030901670590
|Transaction Date:25/02/2026
PRN:D4573398
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KLai賴啟軒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-397074)
PRICE
$5.31 M
Saleable Area
394sq.ft.
Buy $13,478 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 25/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
14 Block(s)
Total Units
723
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Fo Yin Road