Sold
Ontolo Tower 8aFLOOR 1FLAT D
Registration Number:25060401750144
|Transaction Date:26/05/2025
PRN:D4573695
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$9.2 M
Saleable Area
766sq.ft.
Buy $12,004 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 26/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
14 Block(s)
Total Units
723
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Fo Yin Road