Sold
One Victoria Tower 1bFLOOR 31FLAT H
Registration Number:25011500200052
|Transaction Date:06/01/2025
PRN:D5139997
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlfredTsang曾潤南
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-376904)
Sold

1/7
PRICE
$13.82 M
Saleable Area
597sq.ft.
Buy $23,142 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 06/01/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,059
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
21 Shing Fung Road