Sold
One South LaneFLOOR 11FLAT 2
Registration Number:18120701270022
|Transaction Date:19/11/2018
PRN:D2781245
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CarmanWong黃少仙
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-379834)
Sold

1/2
PRICE
$6.85 M
Saleable Area
244sq.ft.
Buy $28,034 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 19/11/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
1 South Lane