Sold
One PrestigeFLOOR 33FLAT B
Registration Number:20033001740013
|Transaction Date:02/03/2020
PRN:D3509137
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LilyWong黃家倩
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-511560)
Sold

1/5
PRICE
$10.43 M
Saleable Area
288sq.ft.
Buy $36,156 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 02/03/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
128
Walking toNorth PointStation
6 Min(s)
Address/ Area
1 Yuet Yuen Street