Sold
One Jardine's LookoutFLOOR 22FLAT E
Registration Number:24102101650124
|Transaction Date:07/10/2024
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceWong黃凱達
ACCOUNT DIRECTOR(E-328619)
PRICE
$5.07 M
Saleable Area
264sq.ft.
Buy $19,200 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 07/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
123
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wang Tak Street