Sold
On Wo Gardens On Wo BuildingFLOOR 11FLAT H
Registration Number:08004694
|Transaction Date:11/02/2000
PRN:A5417276
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/1
PRICE
$950 K
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $2,603 /sq.ft.
Gross Area
450sq.ft.
Buy $2,111 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 11/02/2000
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street