Sold
On Wo Gardens On Tai BuildingFLOOR 2FLAT C
Registration Number:09097145
|Transaction Date:27/11/2003
PRN:B4053819
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/1
PRICE
$820 K
Saleable Area
545sq.ft.
Buy $1,506 /sq.ft.
Gross Area
660sq.ft.
Buy $1,242 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 27/11/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street