Sold
On Wo Gardens On Shun BuildingFLOOR 2FLAT A
Registration Number:22081500220016
|Transaction Date:01/08/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/9
PRICE
$5.4 M
Saleable Area
545sq.ft.
Buy $9,914 /sq.ft.
Gross Area
660sq.ft.
Buy $8,182 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 01/08/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street