Sold
On Wo Gardens On Ning BuildingFLOOR 6FLAT H
Registration Number:24071200260362
|Transaction Date:25/06/2024
PRN:A5416050
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/1
PRICE
$3.26 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $8,934 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 25/06/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street