Sold
On Wo Gardens On Hong BuildingFLOOR 13FLAT H
Registration Number:12122700740163
|Transaction Date:14/12/2012
PRN:A5407389
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$1.78 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $6,805 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 14/12/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street