Sold
On Wo Gardens On Hong BuildingFLOOR 8FLAT C
Registration Number:20051900440048
|Transaction Date:08/05/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/1
PRICE
$4.88 M
Saleable Area
420sq.ft.
Buy $11,625 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 08/05/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street