Sold
On Wo Gardens On Hing BuildingFLOOR 4FLAT E
Registration Number:08425384
|Transaction Date:18/06/2001
PRN:A4929059
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$660 K
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $1,809 /sq.ft.
Gross Area
430sq.ft.
Buy $1,535 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 18/06/2001
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street