Sold
On Wo Gardens On Fook BuildingFLOOR 13FLAT F
Registration Number:10100602290017
|Transaction Date:04/10/2010
PRN:A5404923
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$980 K
Saleable Area
346sq.ft.
Buy $2,836 /sq.ft.
Gross Area
419sq.ft.
Buy $2,339 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 04/10/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street