Sold
On Wo Gardens On Fook BuildingFLOOR 12FLAT B
Registration Number:05021902700120
|Transaction Date:20/01/2005
PRN:B5856026
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/1
PRICE
$1.24 M
Saleable Area
545sq.ft.
Buy $2,267 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 20/01/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street