Sold
On Wo Gardens On Cheong BuildingFLOOR 5FLAT A
Registration Number:06041302280468
|Transaction Date:28/03/2006
PRN:B6736345
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$980 K
Gross Area
592sq.ft.
Buy $1,655 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 28/03/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-03-1974-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
1,084
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
66 Mei Kwong Street