Sold
Victoria Skye Ocean Waves Tower 3FLOOR 30FLAT D
Registration Number:21051801570060
|Transaction Date:11/05/2021
PRN:D3767002
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

2/10
PRICE
$8.13 M
Saleable Area
343sq.ft.
Buy $23,677 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 11/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
822
Walking toKai TakStation
11 Min(s)
Address/ Area
1 Muk Ning Street